KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488491

nr 1448 8491

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 14 februari 2022
kl 19:46:25

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik